Mjalt qe sheron çdo semundje

Shitet nga: ekrem miftari 27 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
IMUNO LIFE Reishi

Ndihmon pas kimioterapisë dhe rrezatimit
Forcon sistemin imunitar
Zvogëlon reaksionet alergjike
Ulë shtypjen e lartë të gjakut
Rregullon nivelin e sheqerit në gjak
Përshpejton shërimin nga hepatit
Përmirëson sëmundjet kardiovaskulare
Përmirëson qarkullimin e gjakut
Largon ngarkesën psikike
Ulë nivelin e triglicerideve dhe kolesterolit
Vepron në sëmundjet sistematike
Zvogëlon rrezikun nga infarktet
Shëron problemet e lukthit

Vlera e saj është edhe më e madhe, gjë kjo e cila është dëshmuar nga efekti antikancer, ku aktualisht përdoret si një mjet formal në luftën kundër tumoreve malinje dhe është e dobishme në ndalimin e tyre.

Përbërja: mjaltë, kërpudhë e thatë Reishi, Shii take, Cordyceps, fara e rrushit të zi, boronicë e kuqe, arra, polen, prepolis, xhensen të Indisë, xhelatinë, shefran të Indisë.
Alergjene të mundshme: mjaltë, polen, kërpudha.
Të ruhet në temperaturë të dhomës

Hulumtimet më të reja dëshmojnë efektet shumë pozitive në parandalimin e problemeve të sistemit digjestiv, bronhitisit kronik, astmës, alergjive të ndryshme, sëmundjeve të sistemit kardiovaskular, hepatitit, problemeve me veshka e shumë e shumë sëmundje të tjera.

Provoje një here dhe do ta shohësh efektet pozitive që ka.

Produkte të tjera:
IMUNO LIFE IGOR FOREVER
STRONG FOREVER IMUNOLIFE exstracts
IMUNO LIFE NANA
IMUNO LIFE CIMET
TOP DIJABET
TOP DIABET COMPLEX extracts
IMUNO LIFE HERICIUM
IMUNO LIFE GINGER
IMUNO LIFE MINT
IMUNO LIFE TUMERIC
MY WAY
IMMUNO LIFE THE BEST
IMUNOLIFE ENERGY
Se shpejti do të keni edhe përshkrimin dhe për cilat sëmundje janë të parapara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim