Multimeter Digjital P3320 - PEAKTECH

Shitet nga: www.blej24.com 25 Qer 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 EUR

Komuna: Prishtinë
Multimeter Digjital P3320 - PEAKTECH
Instrument i dizajnum per standart te larte te mbrojtjes CAT III600V/CAT II 1000V. Posedon nje display te madhe me 61 segmente dhe ndriqim ne prapavije qe garanton shfaqje detajike ne kete multimeter univerzal. Cka e bene kete instrument te veqanshem eshte poashtu matja e kapacitetit (elektrolitave) deri ne vlere 4000uF (mikrofarad) cka intrumenteve univerzale e kane maksimum deri ne 400uF.
Posedon testin per diode

Data Hold min/max hold

Ndrrimin automatik te vleres

Ndalet automatikisht

Mate tension te vijushem/alternativ, rezistenc, kapacitet, frekuence, temperature, amperazhe.

Vlerat tjera i shihni poshte ne gjuhe angleze.
Kodi i artikullit : 9312442


Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze :

Digital-Multimeter, 3 5/6 digit
Multimeter designed as per highest safety standard CAT III 600 V/CAT II 1000 V featuring modern style, integrated protection frame. The 3 5/6 digit LCD-display (max. 6000) with function symbols, 61 segment analogue bargraph and backlight guarantee exact data aquisation. The True RMS AC voltage and current readings, non-contact voltage detector are most important features of this excellent multimeter.

3 5/6 digit, 20 mm LCD-display, max. 6000
Continuity- and diode test
Data Hold, MIN/MAX Hold
Auto- and manual range selection
Auto power off
Safety: EN 61010-1; CAT III 600 V/CAT II 1000 V
Accessories: carrrying case, test leads, type K-temperature probe, temp.-adaptor, battery and operation manual
DCV 600 mV/6/60/600/1000 V - 0,1 mV; ± 1,2 % + 2 dgt.
ACV 6/60/600/1000 V - 1 mV; ± 1,5 % + 10 dgt.
DCA 6/10 A - 1 mA; ± 2,5 % + 5 dgt.
ACA 6/10 A - 1 mA; ± 3,0 % + 5 dgt.
Ohm 600 Ω/6/60/600 kΩ/6/60 MΩ - 0,1 Ω; ± 1,0 % + 2 dgt.
Cap. 40/400 nF/4/40/400/4000 µF - 10 pF; ± 5,0 % + 5 dgt.
Freq. 10/100 Hz/1/10/100 kHz/1/10 MHz - 1 mHz; ± 1,2 % + 3 dgt.
Temp. -20 ... +760°C - 1°C; ± 3,0 %
operating Voltage 9 V-battery
dimensions (WxHxD) 70 x 150 x 48 mm
weight 260 g

__________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim