Ofrojmë qumësht blete me shumicë dhe pakicë

Shitet nga: Info Mjeksia 10 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë qumësht blete me shumicë dhe pakicë
========================================
Të gjitha porosit bëhen vetëm përmes teli
telefono dhe porosit në
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e
Kosovës
----------------------------------------------
Ndihmon në shtimin e spermatozoidëve tek meshkujt
Ndihmon në shtimin e vezoreve (qelizave vezë) tek femrat
Me lejen e ALL-LLAHUT
Për 3 muaj përdorim do mbeteni shtatëzën moter
Gjithashtu qumështi i bletës
Lufton kancerin e gjakut.
Lufton kancerin e gjirit
Ndihmon qarkullimin e gjakut
KUJDES qumështi i bletës duhet të konsumohet i freskët
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim