Radio lidhje

Shitet nga: Motorolla 16 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes radio lidhjet MOTOROLLA, 9 copa jan tokivoki si dhe nje per baz apo per makine. Te gjitha jan ne gjendje te mire dhe punojn shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim