Rafta

Shitet nga: Musli 31 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Raftat jane te ardhur nga holanda dhe shum te mir
Kontakt 044198111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim