SHES DRU

Shitet nga: atdhe 24 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dru qarr dhe bung drut jan te mira qmimi sipas marveshjes gjindemi afer prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim