SIRONA GALILEO 3D - Ortopan 3D

Shitet nga: yll 12 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Ortopan Sirona 3D Galileo I perdorur .

Ortopani Galileo 3D Me Program te avansuar
SIDEXIS 4 dhe GALILEOS IMPLANT PLUGIN
Kompjuter Komplet Paisja eshte ne Gjendeje Perfekte .

Paisja ka Disa Programe te ndryshme gjithashtu programin per Implante dhe Planifikim te Implanteve .

Field of Image is 15x15x15.

Cmimi I diskutueshem 38900 Euro

Ne Cmimi Perfshihen Instalimi , Trajnimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim