Servis hilti bosch makita dewalt metabo

Shitet nga: gazmend 01 Dhj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm shitjen dhe servisimin e mjeteve te punes hilta burmashina rrastus agregat e shum qka tjeter gjindemi ne HAJVALI afer Lagjes MARIGONA info viber +37744922670
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim