Shes te gjitha keto mobilet

Shitet nga: Vlora 28 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet te gjitha keto mobile, per vetem 600.00 Euro dhe nuk bejme ndarjen e tyre.
E keto jane:

2 treulesa,
2 tavolina
1 makine e larjes se rrobave
pjesa elementeve te kuzhines plus shporeti elektrik
si dhe shtarati i fjetjes 2 katesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim