Shije,Gaca dhe Shishe ( Nargile )

Shitet nga: xxx 20 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shije dhe gaca per shishe ( Nargile ) 100% Origjinale, pa nikotine, kan peshe 125 gram ( per 9 deri 10 perdorime ) dhe posedojme shum lloje te shijeve ( Molle,Portokall,Boston,Cappuccino,Vodka etj ).Gacat jane te posaqme vetem per shishe dhe jane 10 copa nje komplet.Qmimi per nje paketim shije eshte 7 euro kurse paketimi i gacave 2 euro.Poashtu kemi edhe shishe te reja, te madhesive te ndryshme origjinale nga Turqia me shum lloje te modeleve ( Qmimet ne foto ).Per me shum info 049439885 dhe 045454333. Viber +37745454333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim