Shporet Plamen

Shitet nga: Dren 19 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shporeti i druve
Kontaktoni ne numrin 044115233 prej ores 8:00 deri ne 12:30 dhe prej ores 14:40 deri ne 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim