Shtëpi, banesa, troje, lokale, shitje dhe qira

Shitet nga: Agjensioni DION Sot 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri DION në Prishtinë bën ndërmjetësim në;
- shitblerje dhe qiradhënje, për shtëpi, banesa, troje, objekte afariste etj.
Tek ne mund të paraqitni ofertat dhe kërkesat tuaja, për pronën tuaj, për shitje dhe qiradhënje.
Gjindemi në lagjen Dardania te Kroi i Bardhë, afër Postës Kryesore në dalje të Kurrizit.
Ju mirëpresim.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim