Shtek i rrymes intelegjent, WLAN me Iphone/Androit

Shitet nga: www.blej24.com 12 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 EUR   82 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtek i rrymes intelegjent ne te cilen mund te vendosen paisje te ndryshme elektronik si dhe ndriqim, keshtuqe permes Iphone, Ipad, Androit Samsung, Sony, HTC etj. nese keni 3G ose 4G ne telefon, ka mundesi kudo qe te jeni larg nga priza, me ndal apo me leshu ate paisje qe e keni te vendosun ne kete shtek intelegjent. Poashtu eshte e mundshme qe me programu ne aplikacion kohorin (timer) qe ne kohe te caktume te realizohet aktivizimi ose deaktivizimi. Mos u brengosuni me se a i keni lene leshut paisjet, pasiqe e keni dal jashte shtepis, lokalit, puntoris, ordinances etj.
Kodi i artikullit : F702849

__________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.


Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 2.00 € deri ne 10 artikuj
Në Qytetet e Tjera : 2.50 € deri ne 10 artikuj


www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik


Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851


Tel. mobil: 044/112-311 & 049/581-465

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 8 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edhe riparimin e LCD dhe Plazma televizorave me pjesë të reja dhe origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim