TENDA ME QIRA NE PRISHTINE F.KOSOVË KASTRIOT 044..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Xhabir Jashari Sot 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tenda(shatora) karrika tavolina me qira per dasma muzik, syneti panaire si dhe qdo fest tjeter familjare tendat (shatorra) jan te madhesive te ndryshme4x8 5x8 5x10 6x12 per informata mete hollsishme kontaktoni ne numrat e telefonit 044 213 036 dhe 049 213 036 dhe puna kryhet
Auto matikisht
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim