Tavolina, dollapa, ormana, ulse, rafta etj

Shitet nga: 24 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes tavolina, dollapa, ormana, ulse, karrika, fotele, rafte, kondicioner, dhe shume cka tjeter!
Te gjitha keto materiale jane ne gjendje shume te mire, vetem pak te perdorura dhe me cmim shume te volitshem!
Gjindemi ne PRISHTINE dhe per me shume informata thirrni ne telefonin 049750428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim