Tavoline Bilardo

Shitet nga: GiZa 23 Jan 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë

Shes tavolinen e bilardos me topa origjinal, shteg, trekendesh dhe mbprehes.
Dimensionet e tavolines:
122 cm gjatesi,
61 cm gjeresi dhe
80 cm lartesi.

Eshte e pershtatshme per shtepi, sidomos per femije mbi moshen 10 vjece. Topat i ka origjinal, por ne madhesine mesatare, qe i pershtaten dimensioneve te tavolines.

Shih fotot

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim