Tenda(shatora), karrika, tavolina dhe cadra

Shitet nga: Bunjamin Dje 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qera : tenda(shatora), karrika , tavolina dhe cadra per cdo lloj ahengu dhe cmime te volitshmeNumri kontaktuese : 049829463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim