Tenda zogaj

Shitet nga: Afrim 31 Dhj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
tenda me qera per dasma dhe ahenge familjare posedojm te gjitha llojet e tendav si dhe tavolina nga druri dhe plastika 044130375. 049 604 633 viber +38649604633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim