VIP WELL

Shitet nga: VIP WELL 12 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nese diksh esht i interesun per ket produkt gjendemi ne prishtin fushkosov dhe drenas
esht nje produkt qe sheron shum semundje eshte i licencun nuk ka efekte anesore per qdo eventualitet rreth produktit mund t'jav dergoj qdo informat ne telefon se qfar permban ky prodkut qdo gje esht natyrale dhe bio dhe e shndetshme
flm per mirkuptim ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim