Varse rafta per rroba

Shitet nga: Arbër 17 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes varrset e aluminit per rroba ( butik), Varrset montohen ne dysheme dhe pllafon ( jo ne mure), jane te aluminit ngjyra e kuqe
çmimi 10 euro per 1 shtyll te pauizur me 2 varrese
044297903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim