/// BANESE /// EKSKLUZIVE /// BARTJE PRONËSIE ME..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 168 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA EKSKLUZIVE NË PRISHTINË, KATI I TRETE, ME SIPERFAQE 168 M2.

BANESA PERBEHET PREJ:
SALLON ME KUZHINE,
4 DHOMA TE FJETJES,
1 DHOME E PUNES,
2 BANJO,
2 BALLKONA.
E GATSHME PER BARTJE PRONESIE NE BLERESIN.

BANESA ESHTE BASHKIM I DY BANESAVE ME DY PALE DOKUMENTA. BANESA
POSEDON EDHE 2 PARKINGJE PER 2 VETURA, SHITEN ME ÇMIM 5000EURO PER PARKING.

CMIMI I BANESES 850 EURO/M2


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim