Banesa

Shitet nga: Ramadan Ramadani 19 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ​Ulpian, Henry Dynant C15, H5, POD-1A
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e renovuar ne Nentor -2014 dhe te gjithat jan funksonale me kuzhin-Banjo te re ,
Posedon dhom te posaqme per vendosjen e gjesendeve per kuxhin etj..
Posedon obor prej 16 m2 e shtruar ne kubik ( kocka)
Dokumentacioni gjithqka ne rregull....
Ne ju presim te na shkruani te na telefononi po ashtu edhe te na vizitoni ..
Çmimi: 1150.00€ m² ↘

Me respekt
Familja Ramadani
044286799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim