Banesa ne dardani me dy dhoma gjumi ne ka..

Shitet nga: Begi 13 Gsh 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani 76m2 ne vendim ne katin e dyte me pozite Lindje dhe me kete renditje; Salloni, kuzhina me trapezari,koridori i madh, dy dhoma gjumi, dy banjo,dy ballkona banesa eshte komplet e renovuar me pranim teknik Cmimi 125,000 e
Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim