016 VR REAL ESTAT SHET BANES 89M2 NE EMSHIR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Sot 16:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Emshir afer FSK.Banesa esht ne katin e 5 dhe ka:koridor,banjo,2dhoma gjumi sallon me kuzhin dhe ballkon,gjithsej 89m2 qmimi 850 per m2.
044 300 089

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim