BANESA ne EXDC II perballe UBT se Emshir

Shitet nga: BESNIK 12 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.Rexhep Krasniqi Emshir perballe UBT se
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa Shitet ne lagjen Emshir perball UBT-se Kompleksi EXDC II kati 9
Banesa ka
1 dhome gjumi
1 sallon me kuzhine
1 banjo
1 ballkon

ka nxemje qendrore te lidhur me TERMOKOS ndertim i ri dhe kualitative po ashtu ka dhe flete poseduese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim