*BANESE ME QERA NE B DIELLIT AFER XHAMBAZEVE

Shitet nga: Bashkim 21 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne bregun e diellit shume afer xhambazeve , banesa ka dy dhoma te gjumit , sallonin me kuzhin , banjon , ballkon dhe pesedon garazhin per nje vetur . Banesa leshohet vetem per familjar dhe kohe te gjate, dhe po ashtu eshte gjysem e mobiluar.
Informatat ma te hollesishme mund ti merrni ne : 044 / 115 - 170 ose 049 / 115 - 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim