BANESE NË PRISHTINË DARDANI MBI KURRIZ

Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE NË PRISHTINË, DARDANI, MBI KURRIZ , KATI I PESTE, ME SIPERFAQE 74M2. BANESA PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, 2 BANJO, BALLKON.

CMIMI PER METER KATROR: 1150 EURO

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim