Banesa ne Breg Dillit Tri Dh.Gjumi Dy Sallona.

Shitet nga: Future Invest 27 Mar 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ne Breg Dillit afer Qendres Tregtare
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg Dillit kati i parë me Siperfaqe 120m2 pasi esht zgjeruar ( ne fletposeduse esht 84m2 ), Renditja Dy Sallona , Tri Dhoma Gjumi , Kuzhina ndamas , Banjo wc , Dy Ballkona , Kuzhin Verore , Podrum , oborr qe shfrytzohet dhe esht ne kuader vetem te baneses. Lagjja esht shum atraktive per te jetuar parking te mjaftushum , kopshti i femive shkolla fillore qendra tregtare linja e autobusit qetsi gjelbrim Banesa ka Pamje ne dy Anet Lindje dhe Perendim ncemje me termokos ndertesa esht vetem kater kat , qmimi 170.000

049888002
045799979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim