Banesa ne Dardani me dy dhoma gjumii

Shitet nga: banesa Dje 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani me 64 m2 ne vendim me matje te vjeter ne katin e dyte komplet e renovuar me renditje salloni me kuzhine dhe trapezari, dy dhoma gjumi, koridor, depo, banjo dhe ballkon
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim