Banesa ne lagjen e spitalit Te Chellsin Pointi

Shitet nga: Burhan 04 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen e spitalit Te Chellsin Pointi.Banesa ka 1 sallon me ballkon 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 kuzhin dhe gjendet ne katin e 2.Banesa ka siperfaqe prej 76 m.Qmimi 750 euro per meter
Per me shum info ne numrin : 044840018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim