Banesa ne shitje-Qender te Sheshi-Grandi kati i 2

Shitet nga: Banes qender 29 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 70m2 mu ne ❤ te Prishtines, ne qender shume afer Hotelit Grand ne Prishtine te Shkolla fillorr.Faik Konica.
Banesa eshte ndertim i vjeter shume funksionale ne katin e dyte posedon 3 dhoma e renovuar tersisht me nxemje qendrore ,air condicioner,dyer e dritare,dera e hyrjes e blinduar (orgjinale) instalim te rrymes,instalim te ujit,laminat,pllaka keramike te gjitha te rreja,ka pamjen Lindje dhe Perendim me parking te lagjes( vetem per banor) Pron e vjeter me dokumentacion te regullt.
E pershtatshme per banim,zyre,dhenje me qera etj.
Perkthimi menjeher
Shitet prej pronarit.
Renditja:
--2.Dhoma gjumi-ne Lindje
--1.Sallon me trepezari -kah Perendimi
--1.Kuzhin-Perendimi
--Banjo
--Koridor
--1Ballkon-Lindje
--Podrum-28m2
per me shume info. me shkruani ne hotmail
shitet me mobilje ose pa
--Shitet prej pronarit,nuk bej ndrrime.
--Pres bleres serioz.
--Çmimi me marveshje
Ju faliminderit
Rruga -Xhorxh . W. Bush(Nena terese) Prishtine
Tel.& Viber- +37744135968


shtepij,banes,vetura,opel.,mercedes,audi,citroen,golf,pasat,ford,fiat,renault,peugeot,land rover.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim