Banesa

Shitet nga: Genti 28 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Lordi Bajron, afer Hotel Afa.
Eshte e mobilar, ka dy dhoma , kuzhine , koridor dhe banjo.
Uje dhe rryme 24h. Ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim