Marr Kompenzim nje vetur per Banesen ne Kalabri

Shitet nga: adri Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR   60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Emshir (Kalabri ) afer rruges kryesore afer Termokosit dhe Shkolles fillore Dardania. Banesa eshte na katin e 6 - te gjithsejt ka 7 kate . Lifti eshte me kartel ka edhe kamera te sigurise.Banesa ka kete renditje 2 Dhoma sallon me kuzhin dhe dhoma Gjumit. Ka pamje shume te mire nga te gjitha anet e baneses.Eshte e leshuar me qera jane familjar. Jam Pronari.Marr per Kompenzim edhe nje vetur deri ne 10 mije euro.Çmimi diskutohet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim