Moler color's Profesionalist Mob: 044 296 933

Shitet nga: tahir 18 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist bëjmë lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajnë sipas porosisë, punojmë te gjitha punët e moleraj, ofrojmë edhe katalogë ngjyrash. Gjendemi ne Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim