(SHITEN) BANESA PENTHOUSE në Lagjen Kalabria

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Sot 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten BANESAT dhe (PENTHOUSE) në Lagjen Kalabria, me Sipërfaqe të Ndryshme.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim