(SHITET) BANESË GARSONJER në Bregun e Diellit

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Sot 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA (GARSONJER) në Bregun e Diellit. Siperfaqja (32m²) ne Dokumentacion, por hapësirë te shfrytezuar ka me shume. Kati i parë. Dhome dite, Dhome Gjumi, Kuzhine, Koridor Banjo, Nxemje Qëndrore. E Mobiluar, vend i qete per Banim. Ka Gjelbrim oborr qe mund te shfytezohet, si dhe nje Bodrum te vogel. Eshte e pershtatshme per ndonje Ordinance, Zyre etj.. Dokumentacioni ne rregull.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim