SHITET BANESË EKSKLUZIVE NE DARDANI-LAKRISHTE

Shitet nga: Jehona Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa Ekskluzive ne Dardani-Lakrishte, ndertim i vjeter,80 m2 ndersa ne dokumentacion 65m2. Banesa ka dhomen e ndejes, 2 dhoma te fjetjes, kuzhina me trapezari, banjo dhe 2 ballkona. Banesa eshte e renovuar komplet. Shitet siq shihet ne foto, vetem gjerat e juja personale ju nevoiten! çmimi shume i volitëshëmë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim