Shes banesen 34m2, te banesat e Hinta B.Diellit

Shitet nga: Erick Stoun 04 Tet 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Vllezerit Gervalla Bll.7 Hy.4
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen 34m2 te banesat e Hirta Bregu i diellit.

Rruga Vllezerit Gervalla Blloku 7 Hyrja 4 kati 4

Banesa eshte e mobiluar komplet me kuzhine dhe paisje te reja.

Banesa eshte teresisht e renovuar.

Nga jasht eshte e izoluar me stiropor 10 cm.

Fasada e re e vendosur para dy viteve.

Ka nxemje qendrore 24 ore.(termokos)

Ne ballkon eshte e vendosur tenda shihet ne foto.

Banesa ka kete permbajtje

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi.
Banjo
Koridor
Ballkon.

Banesa shitet nuk ndrrohet apo me ndonje kompenzim vetem me para kesh.

Shitet prej pronarit direkt jo nga agjensionet dhe posedon dokumentacion te rregullt perkthim i menjehershem tek bleresi.

Mund te me kontaktoni gjdo dite nga 10 am deri 22.00 edhe permes Viberit

Qmimi sipas marrveshtjes.

Nr kontaktues: +37744150136

( Ju lutem askush nga agjensionet te mos me kontaktoj sepse dua vet te jem shitesi jo permes agjensioneve **).
Florimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim