Shitet Banesa me dy dh.gj.ne Dardani Bil Klinton

Shitet nga: banesa Sot 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani bulevardi Bil Klinton ne katin e 4 me pozit lindje-perendim me 80 m2 ne vendim me renditje Salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje wc dhe nje banjo, dhe ballkoni. Ban edhe ndrrim me banes ne fush kosov rreth 80m dhe pjesen tjeter pages.Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim