Shitet Banesa me dy dh.gjumi ne K.diellit

Shitet nga: Begu Dje 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjent banesa ne kodren e diellit ndertim i vjeter 90m2 ne vendim, ne banesat e bardha, ne katin e katert, me renditje salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi, dy shpajza, banjo, dhe ballkoni dokumentacioni i rregullt me kadaster Cmimi 75.000
Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim