Shitet Banesa ne Dardani, pran bashksis 3 lokal..

Shitet nga: Dje 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne dardani pran bashksis 3 lokale dhe parkut te ri ne katin e 7, jan dy lifta ne funksion, banesa ka 55m2 ne vendim dhe 65m2 hapsir e brendsheme me renditje: Salloni, kuzhina me trapezari, dhome gjumi, shpajze
koridor, banjo, ballkon dhe nje shpajz tjeter ne hyrje Cmimi 65.000 eBegu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim