Shitet Banesa ne Dardani 94m2

Shitet nga: Banesa 21 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani,afer termokosit,kati i par,94m2 ne vendim,me renditje,salloni,kuzhina me trapezari dhe ballkon,3 dhoma gjumi,1 banjo,1 wc,1 podrum,koridor,Cmimi 150.000 i negociushum.
Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim