Shitet Banesa ne Qender

Shitet nga: Xhemalji 18 Dhj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines afer Ministrise se Arsimit

Banesa Perbehet Prej -
Salloni me Kuzhine
Nje Dhoma Dite
Nje Dhome Gjumi
Koridorri
Nje Banjo
Nje Ballkon
Eshte e Renovuar dhe e Mirembajtur.
Banesa Eshte e Pershtatshme Edhe Per Veprimtari Biznesi
Une jame Pronari I Pare i Baneses dhe Perkthimi Mund te Behet Menjeher...

Info 044/049 198 931
049/624982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim