Shitet Banesa ne Ulpiane ne rrugen kryesore

Shitet nga: Begu 13 Gsh 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane ne katin e dyte me 51.40 m2 ne vendim me renditje Dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, dhomen e gjumit, koridor, banjo dhe dy ballkona dimenzionet e baneses jane 11.70 me 6.60 plus 1.50 me
4.0 banesa ka edhe podrum 18m2 qe shkon me banese Cmimi 160.000e i negociushem
Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim