Shitet Banesa ne Ulpiane te Fontana

Shitet nga: Dje 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane te Fontana ne katin e pare 52m2 ne dokument me pozit nga lindja Banesa ka kete renditje Sallonin, Kuzhinen,Dhomen e Gjumit, Koridor, Banjo, dhe Ballkonin Cmimi 62.000e i negociushem


Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim