Shitet Banesa ne Ulpiane

Shitet nga: Banesa Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane te Aleanca ne katin e katert Banesa perbehet prej Sallonit me Kuzhin, Dhoma e Gjumit, shpajzi, koridori, banjo, Banesa eshte e renovuar dhe komplet e mobiluar shitet si eshte e kompletuar Cmimi 55.000e i negociushem








Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim