4 banesa ne qender te hoteli Siri Us!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesat sillen prej 60m2 deri ne 105m2.Banesat ndodhen ne te njejtin objekt prapa hotelit "Siri us'".Jane me pamje kah lindja.Ka me nje dhome gjumi dhe dy dhoma gjumi.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim