A14- Banesat në FushëKosovë

Shitet nga: Kulina Sot 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT NË FUSHKOSOVË PREJ 55M2- 66M2- 75.5M2- 88M2 -130M2 PREJ KATIT TË I DHE DERI KATIN E VIII BANESAT GJENDEN AFER RRUGES KRYESORE TE QERDHJA SHTETRORE DHE KAN AFER SHKOLLEN MIHAJL GRAMENO NDERTIMI ËSHT PREJ MË TË MIRVE NE FUSHKOSOVË
JU MIRPRESIM

Kodi : A14

Tel:
044 / 593 - 555
049 / 578 - 555
Viber: +377 (45)567-866
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .
E-Mail: info@relacion-ks.com
Kontaktoni në Facebook:
https://www.facebook.com/RealEstateRelacion

www.relacion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim