AMSA-Banesa në Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 04 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE


Shiten 8 Banesa me nga 44.71m² te cilat përmbajn:

Qëndrimin ditor me kuzhinë dhe trapezari = 16.99m²

1 dhomë fjetjeje = 11.32m²

1 banjo dhe koridori

Banesat përmbajn:

• Dyer të hyrjeve të blinduara;

• Dyer të dhomave të cilësisë së lartë;

• Parket bungu të klasit të pare;

• Dritare të hapura deri në dysheme;

• Banjo me sanitari më bashkëkohore;
• Ngrohje individuale të siguruara edhe kalldajat nga kompania;

• Internet dhe Tv -cable me mundësi zgjedhje nga kompanit vendore;

• Mure akustike dhe termike të cilat ruajnë ambientin intim familjar dhe fqinjësinë e mirë.

• Në çmim të banesës është përfshirë edhe kondicioneri për ftohje

Lokacioni: Mati I - Prishtinë

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim