Agjensioni"ZOGU" shet banesen ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 19 Sht 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Sali Nivica Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne katin e 3 te banimit ne Bregun e Diellit afer Permendores, 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhine , shpajz , banjo dhe parking 24 h, pamje te mire e rrok dielli gjithe diten , uje rryme , 24 h,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim